FERD30H100SH
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD30H100SH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD30H100SH
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE RECT 100V 30A IPAK
Podatkovni listi: 1.FERD30H100SH.pdf2.FERD30H100SH.pdf3.FERD30H100SH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD30H100SH
Številka dela FERD30H100SH Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE RECT 100V 30A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110839 pcs Podatkovni list 1.FERD30H100SH.pdf2.FERD30H100SH.pdf3.FERD30H100SH.pdf
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena 497-16951
FERD30H100SH-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole IPAK (TO-251) Tok - Povprečni popravek (Io) 30A