FERD20S100STS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD20S100STS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE RECT 100V 20A TO220AB
Podatkovni listi: 1.FERD20S100STS.pdf2.FERD20S100STS.pdf3.FERD20S100STS.pdf4.FERD20S100STS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD20S100STS
Številka dela FERD20S100STS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE RECT 100V 20A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode)
natančen opis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Through Hole TO-220AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -