FERD20L60CTS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20L60CTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD20L60CTS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 60V 10A TO220AB
Podatkovni listi: FERD20L60CTS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD20L60CTS
Številka dela FERD20L60CTS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 60V 10A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114820 pcs Podatkovni list FERD20L60CTS.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 575mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-17690 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 970µA @ 60V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A