FERD20H100SH
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20H100SH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD20H100SH
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE RECT 100V 20A IPAK
Podatkovni listi: 1.FERD20H100SH.pdf2.FERD20H100SH.pdf3.FERD20H100SH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD20H100SH
Številka dela FERD20H100SH Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE RECT 100V 20A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89666 pcs Podatkovni list 1.FERD20H100SH.pdf2.FERD20H100SH.pdf3.FERD20H100SH.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 705mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-16948
FERD20H100SH-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) natančen opis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Through Hole IPAK (TO-251)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 140µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A