FERD30M45D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD30M45D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE RECT 45V 30A TO220AC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD30M45D
Številka dela FERD30M45D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE RECT 45V 30A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182623 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 420mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2mA @ 45V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -