EVL90WADP-LLCSR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL90WADP-LLCSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVL90WADP-LLCSR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY
Podatkovni listi: 1.EVL90WADP-LLCSR.pdf2.EVL90WADP-LLCSR.pdf3.EVL90WADP-LLCSR.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 907 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVL90WADP-LLCSR
Številka dela EVL90WADP-LLCSR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Uporabljena IC / del L6563H, L6599A, SRK2000 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Boost
Moč - izhod 90W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-10377 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 130kHz natančen opis L6563H, L6599A, SRK2000 - AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 4.75A Vrsta plošče Fully Populated