EVL6591-90WADP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6591-90WADP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVL6591-90WADP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BOARD EVAL FOR L6591
Podatkovni listi: 1.EVL6591-90WADP.pdf2.EVL6591-90WADP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVL6591-90WADP
Številka dela EVL6591-90WADP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL FOR L6591 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1100 pcs Podatkovni list 1.EVL6591-90WADP.pdf2.EVL6591-90WADP.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 88 ~ 264 VAC
Uporabljena IC / del L6563, L6591 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Asymmetrical Half Bridge
Moč - izhod 90W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-8335
EVL659190WADP
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side and PFC Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 100kHz natančen opis L6563, L6591 - AC/DC, Primary Side and PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 7.5A Vrsta plošče Fully Populated