EVL6566B-65W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6566B-65W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVL6566B-65W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BOARD EVAL FOR L6566B
Podatkovni listi: 1.EVL6566B-65W.pdf2.EVL6566B-65W.pdf3.EVL6566B-65W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVL6566B-65W
Številka dela EVL6566B-65W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL FOR L6566B Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1346 pcs Podatkovni list 1.EVL6566B-65W.pdf2.EVL6566B-65W.pdf3.EVL6566B-65W.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 265 VAC
Uporabljena IC / del L6566B Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Flyback
Moč - izhod 65W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-6452 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 80kHz natančen opis L6566B - AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 5.4A Vrsta plošče Fully Populated