EFL700A39-RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EFL700A39-RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFL700A39-RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH
Podatkovni listi: EFL700A39-RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EFL700A39-RL
Številka dela EFL700A39-RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4624 pcs Podatkovni list EFL700A39-RL.pdf
Utež 0.2g Napetost - ocenjena 3.9V
Sklop zaključka Solder Standardni čas polnjenja -
Standardni polnilni tok - Velikost / dimenzija 1.01" L x 1.01" W x 0.01" H (25.7mm x 25.7mm x 0.2mm)
Informacije o odpremi Due to restrictions, only ground shipment is allowed. Serija EnFilm™
Druga imena 497-14838-1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Hitrost razelektritve 1mA
natančen opis 3.9V Thin Film (Lithium) Battery Rechargeable (Secondary) 700µAh Zmogljivost 700µAh