EFL1K0AF39
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFL1K0AF39
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BATTERY RECHARGE LITH THIN FILM
Podatkovni listi: EFL1K0AF39.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EFL1K0AF39
Številka dela EFL1K0AF39 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BATTERY RECHARGE LITH THIN FILM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4674 pcs Podatkovni list EFL1K0AF39.pdf
Utež 0.3g Napetost - ocenjena 3.9V
Sklop zaključka Solder Standardni čas polnjenja -
Standardni polnilni tok - Velikost / dimenzija 1.02" L x 1.02" W x 0.01" H (25.8mm x 25.8mm x 0.2mm)
Hitrost razelektritve 5mA natančen opis 3.9V Thin Film (Lithium) Battery Rechargeable (Secondary) 1mAh