EFL1K0AF39RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EFL1K0AF39RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFL1K0AF39RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka ASD & IPAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EFL1K0AF39RL
Številka dela EFL1K0AF39RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis ASD & IPAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4396 pcs Podatkovni list
Utež 0.3g Napetost - ocenjena 3.9V
Sklop zaključka - Standardni čas polnjenja -
Standardni polnilni tok - Velikost / dimenzija 1.02" L x 1.02" W x 0.01" H (25.8mm x 25.8mm x 0.2mm)
Druga imena 497-17638-2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Hitrost razelektritve 5mA natančen opis 3.9V Thin Film (Lithium) Battery Rechargeable (Secondary) 1mAh