DSL04-018SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSL04-018SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V 39V SOT23-6
Podatkovni listi: DSL04-018SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSL04-018SC6
Številka dela DSL04-018SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V 39V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 377320 pcs Podatkovni list DSL04-018SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39V
Napetost - razčlenitev (min) 21V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A Zmogljivost @ Pogostost 3pF @ 1MHz