DSL05-016SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSL05-016SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 16V SOT23-6
Podatkovni listi: 1.DSL05-016SC6.pdf2.DSL05-016SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSL05-016SC6
Številka dela DSL05-016SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 16V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 438400 pcs Podatkovni list 1.DSL05-016SC6.pdf2.DSL05-016SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 18V Enosmerni kanali 2
Tip Steering (Rail to Rail) Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija DSL Zaščita električnega voda Yes
Power - Peak Pulse - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-17746-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 1.5pF @ 1MHz Aplikacije Telecom