DSL02-010SC5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DSL02-010SC5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSL02-010SC5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 10V 24V SOT23-5L
Podatkovni listi: 1.DSL02-010SC5.pdf2.DSL02-010SC5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSL02-010SC5
Številka dela DSL02-010SC5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 10V 24V SOT23-5L Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126149 pcs Podatkovni list 1.DSL02-010SC5.pdf2.DSL02-010SC5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Napetost - razčlenitev (min) 11V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5L Serija DSL
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-74A, SOT-753
Druga imena 497-13990-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)