DMV1500MFD5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DMV1500MFD5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMV1500MFD5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE DAMPER/MOD VID TO220FPABF5
Podatkovni listi: DMV1500MFD5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMV1500MFD5
Številka dela DMV1500MFD5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE DAMPER/MOD VID TO220FPABF5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69124 pcs Podatkovni list DMV1500MFD5.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1500V Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB F5
Serija - Odpornost @ Če, F -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Formed Leads
Druga imena 497-4197-5 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip diode Standard - 1 Pair Series Connection natančen opis RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 6A TO-220FPAB F5
Tok - maks 6A Capacitance @ Vr, F -