DMV1500MFD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DMV1500MFD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMV1500MFD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB
Podatkovni listi: DMV1500MFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMV1500MFD
Številka dela DMV1500MFD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73293 pcs Podatkovni list DMV1500MFD.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1500V Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB
Serija - Odpornost @ Če, F -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-4196-5 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip diode Standard - 1 Pair Series Connection natančen opis RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 6A TO-220FPAB
Tok - maks 6A Capacitance @ Vr, F -