DMV1500L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DMV1500L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMV1500L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB
Podatkovni listi: DMV1500L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMV1500L
Številka dela DMV1500L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176304 pcs Podatkovni list DMV1500L.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1500V Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB
Serija - Odpornost @ Če, F -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-4192-5 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip diode Standard - 1 Pair Series Connection natančen opis RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 4A TO-220FPAB
Tok - maks 4A Capacitance @ Vr, F -