| Številka dela | BTW69-800RG | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Opis | IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3 | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 13497 pcs | Podatkovni list | BTW69-800RG.pdf |
| Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) | 1.9V | Stanje napetosti - izklop | 800V |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 1.3V | Paket naprave za dobavitelja | TOP3 |
| Serija | - | Tip SCR | Standard Recovery |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | TOP-3 |
| Druga imena | 497-7194-5 BTW69-800RG-ND BTW69800RG |
delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3 |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 50A | Tok - stanje (On (AV)) (Max) | 32A |
| Tok - stanje izklopa (maks.) | 10µA | Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 580A, 610A |
| Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 150mA | Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 80mA |