BTW68-1200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW68-1200RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTW68-1200RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 30A 1200V ISOLATED TOP3
Podatkovni listi: BTW68-1200RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTW68-1200RG
Številka dela BTW68-1200RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 30A 1200V ISOLATED TOP3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15576 pcs Podatkovni list BTW68-1200RG.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 2.1V Stanje napetosti - izklop 1.2kV
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V Paket naprave za dobavitelja TOP3
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TOP-3
Druga imena 497-12754
BTW68-1200RG-ND
BTW681200RG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 1.2kV 30A Standard Recovery Through Hole TOP3
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 30A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 19A
Tok - stanje izklopa (maks.) 20µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 400A, 420A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 75mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA