BTW67-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW67-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTW67-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 50A 200V RD-91
Podatkovni listi: BTW67-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTW67-200
Številka dela BTW67-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 50A 200V RD-91 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18419 pcs Podatkovni list BTW67-200.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.9V Stanje napetosti - izklop 200V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja RD91
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Bulk Paket / primer RD-91
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
natančen opis SCR 200V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 50A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 32A Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 580A, 610A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 150mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 80mA