BTB12-700SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB12-700SWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB12-700SWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 700V 12A TO220AB
Podatkovni listi: BTB12-700SWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB12-700SWRG
Številka dela BTB12-700SWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 700V 12A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145155 pcs Podatkovni list BTB12-700SWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-4179-5
delovna temperatura -40°C ~ 110°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single