BTB12-600CWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB12-600CWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB12-600CWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Podatkovni listi: BTB12-600CWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB12-600CWRG
Številka dela BTB12-600CWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66783 pcs Podatkovni list BTB12-600CWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-12447-5
BTB12-600CWRG-ND
BTB12600CWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single