BTB12-800CWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB12-800CWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB12-800CWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
Podatkovni listi: 1.BTB12-800CWRG.pdf2.BTB12-800CWRG.pdf3.BTB12-800CWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB12-800CWRG
Številka dela BTB12-800CWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-4180-5
BTB12800CWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 12A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single