A6986F3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6986F3V3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BUCK 1.5A 16HTSSOP
Podatkovni listi: 1.A6986F3V3.pdf2.A6986F3V3.pdf3.A6986F3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1920 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A6986F3V3
Številka dela A6986F3V3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BUCK 1.5A 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49220 pcs Podatkovni list 1.A6986F3V3.pdf2.A6986F3V3.pdf3.A6986F3V3.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 38V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Serija Automotive, AEC-Q100 Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 250kHz ~ 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A
Trenutni - izhod 1.5A