A6986F3V3TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6986F3V3TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BCK 3.3V 1.5A SYNC HTSSOP
Podatkovni listi: A6986F3V3TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A6986F3V3TR
Številka dela A6986F3V3TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BCK 3.3V 1.5A SYNC HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24213 pcs Podatkovni list A6986F3V3TR.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 38V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16406-1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 250kHz ~ 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 1.5A