A6985F3V3TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6985F3V3TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP
Podatkovni listi: 1.A6985F3V3TR.pdf2.A6985F3V3TR.pdf3.A6985F3V3TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A6985F3V3TR
Številka dela A6985F3V3TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52891 pcs Podatkovni list 1.A6985F3V3TR.pdf2.A6985F3V3TR.pdf3.A6985F3V3TR.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 38V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 1
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 250kHz ~ 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA Trenutni - izhod 500mA