A6985F3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A6985F3V3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP
Podatkovni listi: A6985F3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
576 pcs
1056 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A6985F3V3
Številka dela A6985F3V3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28185 pcs Podatkovni list A6985F3V3.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 38V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15936-5 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 250kHz ~ 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 500mA