74V2T0ESTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T0ESTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V2T0ESTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V2T0ESTR
Številka dela 74V2T0ESTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330943 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-8
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-8 Druga imena 497-2384-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL -
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Inverter IC 3 Channel SOT-23-8
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA Številka osnovnega dela 74V2T0