74V2T384STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T384STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V2T384STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUS SWITCH DUAL HS SOT23-8
Podatkovni listi: 74V2T384STR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V2T384STR
Številka dela 74V2T384STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUS SWITCH DUAL HS SOT23-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 477847 pcs Podatkovni list 74V2T384STR.pdf
Vir napajanja Dual Supply Napetost - oskrba 4 V ~ 5.5 V
Tip Bus Switch Paket naprave za dobavitelja SOT-23-8
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-8 Druga imena 497-1318-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount