74V2T05STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T05STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V2T05STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8
Podatkovni listi: 74V2T05STR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V2T05STR
Številka dela 74V2T05STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 316621 pcs Podatkovni list 74V2T05STR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-8
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-8 Druga imena 497-1312-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Open Drain natančen opis Inverter IC 3 Channel Open Drain SOT-23-8
Trenutni - Quiescent (Max) 1µA Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 8mA