74V1T86CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T86CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T86CTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC GATE XOR 1CH 2-INP SOT323-5
Podatkovni listi: 74V1T86CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T86CTR
Številka dela 74V1T86CTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC GATE XOR 1CH 2-INP SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1786976 pcs Podatkovni list 74V1T86CTR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7.5ns @ 5V, 50pF Vrsta logike XOR (Exclusive OR)
Logična raven - nizka 0.8V Logična raven - visoka 2V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis XOR (Exclusive OR) IC 1 Channel SOT-323-5 Trenutni - Quiescent (Max) 1µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA Številka osnovnega dela 74V1T86