74V1T79STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T79STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T79STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1T79STR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T79STR
Številka dela 74V1T79STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1246872 pcs Podatkovni list 74V1T79STR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74V
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Non-Inverted Druga imena 497-1295-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti 4pF
Funkcija Standard Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA Frekvenca ure 180MHz