74V1T70STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T70STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T70STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1T70STR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T70STR
Številka dela 74V1T70STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 381996 pcs Podatkovni list 74V1T70STR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Push-Pull
Druga imena 497-1293-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA Številka osnovnega dela 74V1T70