8AX910MEFC8X16
RubyconRubycon
8AX910MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8AX910MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL
Podatkovni listi: 1.8AX910MEFC8X16.pdf2.8AX910MEFC8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8AX910MEFC8X16
Številka dela 8AX910MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153887 pcs Podatkovni list 1.8AX910MEFC8X16.pdf2.8AX910MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 8V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2382
8AX910M8X16
8AX910MEFC8X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 27 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 910µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 910µF Aplikacije General Purpose