8AX75MEFC5X7
RubyconRubycon
8AX75MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8AX75MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL
Podatkovni listi: 1.8AX75MEFC5X7.pdf2.8AX75MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8AX75MEFC5X7
Številka dela 8AX75MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 466730 pcs Podatkovni list 1.8AX75MEFC5X7.pdf2.8AX75MEFC5X7.pdf
Toleranca 75µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija AX
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 8V Paket / primer -
Druga imena 1189-2380
8AX75M5X7
8AX75MEFC5X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 510mA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 8AX75MEFC5X7
Lifetime @ Temp. - Impedanca 250 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Razširjen opis 75µF 8V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL
Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C