8AX200MEFC5X11
RubyconRubycon
8AX200MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8AX200MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL
Podatkovni listi: 1.8AX200MEFC5X11.pdf2.8AX200MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8AX200MEFC5X11
Številka dela 8AX200MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344683 pcs Podatkovni list 1.8AX200MEFC5X11.pdf2.8AX200MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 8V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2375
8AX200M5X11
8AX200MEFC5X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 140 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 200µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 200µF Aplikacije General Purpose