63LSW47000MNB64X119
RubyconRubycon
63LSW47000MNB64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63LSW47000MNB64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: 1.63LSW47000MNB64X119.pdf2.63LSW47000MNB64X119.pdf3.63LSW47000MNB64X119.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63LSW47000MNB64X119
Številka dela 63LSW47000MNB64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 14.19A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1938
63LSW47000M64X119
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF