63LSQ47000M64X99
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63LSQ47000M64X99
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.63LSQ47000M64X99.pdf2.63LSQ47000M64X99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63LSQ47000M64X99
Številka dela 63LSQ47000M64X99 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2140 pcs Podatkovni list 1.63LSQ47000M64X99.pdf2.63LSQ47000M64X99.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 13.09A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47000µF