63LSQ15000MEFC36X98
RubyconRubycon
63LSQ15000MEFC36X98 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63LSQ15000MEFC36X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: 1.63LSQ15000MEFC36X98.pdf2.63LSQ15000MEFC36X98.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63LSQ15000MEFC36X98
Številka dela 63LSQ15000MEFC36X98 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4785 pcs Podatkovni list 1.63LSQ15000MEFC36X98.pdf2.63LSQ15000MEFC36X98.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.05A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 15000µF Aplikacije General Purpose