63LSQ150000MCPC90X141
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63LSQ150000MCPC90X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.63LSQ150000MCPC90X141.pdf2.63LSQ150000MCPC90X141.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 944 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63LSQ150000MCPC90X141
Številka dela 63LSQ150000MCPC90X141 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 944 pcs Podatkovni list 1.63LSQ150000MCPC90X141.pdf2.63LSQ150000MCPC90X141.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.6A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.669" (144.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
63LEX
63LEX
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 63AMP 250V AC TYPE T