63LSQ6800MNB36X50
RubyconRubycon
63LSQ6800MNB36X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63LSQ6800MNB36X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: 1.63LSQ6800MNB36X50.pdf2.63LSQ6800MNB36X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63LSQ6800MNB36X50
Številka dela 63LSQ6800MNB36X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7437 pcs Podatkovni list 1.63LSQ6800MNB36X50.pdf2.63LSQ6800MNB36X50.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.52A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1921
63LSQ6800M36X50
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.126" (54.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF