500USK820MEFCSN35X60
pregled izdelka
Številka dela: 500USK820MEFCSN35X60
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP-IN
Podatkovni listi: 500USK820MEFCSN35X60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500USK820MEFCSN35X60
Številka dela 500USK820MEFCSN35X60 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4729 pcs Podatkovni list 500USK820MEFCSN35X60.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.89A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.446A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-4316
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 2.441" (62.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose