500TXW82MEFC18X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500TXW82MEFC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.500TXW82MEFC18X40.pdf2.500TXW82MEFC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500TXW82MEFC18X40
Številka dela 500TXW82MEFC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34624 pcs Podatkovni list 1.500TXW82MEFC18X40.pdf2.500TXW82MEFC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TXW Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose