500USK560MEFCSN30X55
pregled izdelka
Številka dela: 500USK560MEFCSN30X55
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP-IN
Podatkovni listi: 500USK560MEFCSN30X55.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500USK560MEFCSN30X55
Številka dela 500USK560MEFCSN30X55 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6217 pcs Podatkovni list 500USK560MEFCSN30X55.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.55A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-4315
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose