500LSU2200MNB64X119
RubyconRubycon
500LSU2200MNB64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500LSU2200MNB64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: 1.500LSU2200MNB64X119.pdf2.500LSU2200MNB64X119.pdf3.500LSU2200MNB64X119.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500LSU2200MNB64X119
Številka dela 500LSU2200MNB64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.05A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1919
500LSU2200M64X119
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF