500LSU12000M90X241
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500LSU12000M90X241
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.500LSU12000M90X241.pdf2.500LSU12000M90X241.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 369 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 369 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500LSU12000M90X241
Številka dela 500LSU12000M90X241 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369 pcs Podatkovni list 1.500LSU12000M90X241.pdf2.500LSU12000M90X241.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 39.13A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 9.606" (244.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 12000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 12000µF