500LSU10000MNB90X221
RubyconRubycon
500LSU10000MNB90X221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500LSU10000MNB90X221
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: 1.500LSU10000MNB90X221.pdf2.500LSU10000MNB90X221.pdf3.500LSU10000MNB90X221.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 525 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500LSU10000MNB90X221
Številka dela 500LSU10000MNB90X221 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 38.36A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1944
500LSU10000M90X221
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 8.819" (224.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF