450LSG3300MNB64X149
RubyconRubycon
450LSG3300MNB64X149 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LSG3300MNB64X149
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.450LSG3300MNB64X149.pdf2.450LSG3300MNB64X149.pdf3.450LSG3300MNB64X149.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LSG3300MNB64X149
Številka dela 450LSG3300MNB64X149 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.46A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1960
450LSG3300M64X149
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.984" (152.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF