450LSG1000MEFC51X98
RubyconRubycon
450LSG1000MEFC51X98 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LSG1000MEFC51X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.450LSG1000MEFC51X98.pdf2.450LSG1000MEFC51X98.pdf3.450LSG1000MEFC51X98.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LSG1000MEFC51X98
Številka dela 450LSG1000MEFC51X98 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.02A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
450LMT
450LMT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 450A 240VAC/150VDC