450LSQ1000MEFC51X83
RubyconRubycon
450LSQ1000MEFC51X83 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LSQ1000MEFC51X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.450LSQ1000MEFC51X83.pdf2.450LSQ1000MEFC51X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LSQ1000MEFC51X83
Številka dela 450LSQ1000MEFC51X83 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2787 pcs Podatkovni list 1.450LSQ1000MEFC51X83.pdf2.450LSQ1000MEFC51X83.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.72A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose